Kundel z Gibalaka


 • 2018.11.23

  W dniu 20.10.2018 Klub To -To (WCK Wola) zorganizował, na podwórku między blokami przy ul.Gibalskiego, imprezę dla miłośników psów. Piękna pogoda i liczne atrakcje przyciągnęły psy małe i duże, kundelki i rasowe, oraz ich właścicieli. Dla psów były pyszne psie ciasteczka, upieczone w klubie sąsiedzkim TO-TU.

  Dużym powodzeniem cieszyły się spotkania z behawiorystką (tj panią od dobrego zachowania piesków) i z weterynarzem.

  Na trawniku zorganizowano psi tor przeszkód (pomysł i wykonanie – wolontariusze). Były też dwustronne i wielostronne dyskusje i spotkania między małymi i dużymi czworonogami, czasem burzliwe, ale bez przemocy.

  Pojawił się też kot (burasek) w ramionach swego pana. Ale niestety bardzo głośno i stanowczo odmówił udziału w imprezce i musiał wrócić do domu.

  Na małych i dużych ludzi a także seniorów oczekiwały liczne atrakcje takie jak: torebki na odchody piesków (sic!), wisiorki, magnesy na lodówkę z psami i kotami itp.

  Dla dzieci dodatkowo było malowanie buziek oraz zwierzątka wykonane z balonów. A wszyscy mogli wykonać nadruk, metodą sitodruku, na torbę płócienną z logo imprezy Kundel Z Gibalaka (fotografia)

  Impreza była bardzo udana, a psie ciasteczka i czekolada dla dzieci poszła do ostatniego okruszka.

  Tamara Zawadzka

   

  Powrót