NIECH ŻYJE BAL


 • 2019.11.24

  Druga połowa listopada, dzień krótki, za oknem szaro, smutno ale w Hali Sportowej UCSiR „Hawajska” na Ursynowie bal nad balami, atmosfera gorąca, muzyka porywająca a goście zjawiskowi skrywający się w kostiumach postaci z różnych epok historycznych. Kolorowo, gwarno i wesoło.
  W dniu 23 listopada 2019 Dzielnica URSYNÓW wspólnie z Fundacją Kluboteka Dojrzałego Człowieka zaprosiła seniorów na BAL w ramach projektu ”Być na chodzie”. No i ci co mieli ‘być na chodzie” zaczęli wirować, podskakiwać, śpiewać i bawić się i pokazali jakie moce skrywają. Prezentacja strojów niesamowita - nie sposób je scharakteryzować bo, było ich aż tak wiele, a każdy piękny.
  Organizatorzy zadbali o wspaniałą organizacje tj. miejsce, zespół muzyczny i obfity poczęstunek na zimno, na gorąco, na słodko aż dziwnym się wydaje, że tańce tak lekko i precyzyjnie były po biesiadzie wykonywane .
  Zegar bezlitośnie odmierzał czas nie licząc się z tym że chcielibyśmy by trochę spowolnił. Nie wiedząc kiedy to się stało przyszła pora pożegnania. Trudno nam się było rozstać ale cóż na upływający czas wpływu nie mamy. Możemy go jednak cudownie zagospodarowywać. Żegnając organizatorów z wrodzona nieśmiałością i delikatnością pytamy a kiedy będzie następny bal? Dziękujemy. ale chcemy jeszcze tu przychodzić i cieszyć się, że przyszło nam znajdować się w tak świetnie zintegrowanym środowisku. Niewątpliwie jest to zasługa dwóch dobrych duszków Magdy Dąbrowskiej i Irenki Karpowicz szefujących Klubotece Dojrzałego Człowieka i
  wspieranych przez Przedstawicieli Urzędu Dzielnicy Ursynów w osobach wiceburmistrza Klaudiusza Ostrowskiego i wiceburmistrza Jakuba Berenta oraz Przewodniczącego Rady Dzielnicy Michał Patryk Matejka.
  Zrelaksowani, roześmiani i leciutko zmęczeni wracamy do swoich domów. Wspomnienia z balu zatrzymamy do następnego balu i będziemy je wymieniać rotacyjnie.

  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania jak również muzykom i całemu personelowi włączonemu do obsługi imprezy.
  Szczęśliiwi ze spotkania i z tego że jesteśmy na chodzie

  Elżbieta Bobrowicz 

  Powrót