Stopa to podstawa


 • 2018.10.31

  Podologiczny pedicur to stosunkowo nowa specjalność w kosmetyce. Podolog zajmuje się diagonozowaniem oraz korygowanie róznych problemów, jakie mamy ze swoimi stopami. Odciski, nagniotki, wrastające paznokcie, pękające pięty to znane nam wszystkim niedogności związane z naszymi stopami. Pojawiają się one najczęściej z wiekiem i różnymi schorzeniami. Zwykły pedicure na zdrowej stopie łatwo zrobić gdziekolwiek.

  Natomiast w przypadku problemów musimy udać się do specjalisty od pedicuru podologicznego, który ma wiedzę o sposobach korygowania wad.

  Nie zawsze wiemy że są tacy specjaliści i gdzie ich szukać, i dlatego korzystając z okazji Warszawskich Dni Seniora wybrałam  się na spotkanie z podologiem  p. Michałem który w przyjaznej atmosferze w gabinecie Satin ocenił stan moich stóp. Opowiedział co dolega moim stopom i jak je pielęgnować, żeby służyły jak najdłużej. Powiedział też czym się różni pedicur leczniczy a zwykły.

  Zwykły pedicur polega na poprawie wyglądu stóp, natomiast leczniczy pomaga przywrócić prawidłowy stan stóp.

  Cenną informację uzyskaną podczas wizyty był fakt, że Seniorzy 65+ otrzymają kartę zniżkową na pedicur leczniczy w gabinetach  Satin.

  Wiadomość z ostatniej chwili, skorzystałam z wizyty w gabinecie i polecam wszystkim bo stopy odmłodniały w sposób nie do pojęcia!

  Tamara Zawadzka

  fotografia firmy Satin

  Powrót