TR WARSZAWA dla seniora


Organizator:
TR WARSZAWA
Miejsce:
00-590 Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska 8
Kategoria:
  • Spotkanie
  • Teatr
Wiek:
Data:
26.09.2018
Czas:
15:00 - 18:00
Czas trwania:
3 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
obligatoryjne
Dostępność:
  • Wydarzenie dostępne dla osób niesłyszących
  • Pętla indukcyjna
  • Język migowy
  • Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i niedowidzących

Opis wydarzenia

Czym współczesna dramaturgia zaskakuje widza? Czym TR WARSZAWA wyróżnia się na tle innych teatrów? Jak wybierać spektakle dla siebie? Jak nie bać się współczesnego teatru? I jak twórczo dyskutować na temat spektaklu, który na pierwszy rzut oka dziwi i niepokoi? Seniorzy, współpracujący z TR WARSZAWA podzielą się z chętnymi swoimi doświadczeniami w zetknięciu z repertuarem TR WARSZAWA. [tu dopisać o Archipelagu Pokoleń Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" ]

Dojazd

ADRES, DOJAZD DO TEATRU ul. Marszałkowska 8, Warszawa Przed TR Warszawa są dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Przystanek autobusowy pl. Unii Lubelskiej Autobusy linii: 119, 131, 138, 167, 168, 222, 501, 519, 522. Linie nocne - N31, N37 oraz N81. Kursy realizowane przez pojazdy niskopodłogowe. Tramwaje linii: 4, 10, 14, 18, 35. Od przystanku tramwajowego pl. Unii Lubelskiej do wejścia do teatru jest 300m.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking płatny. Miejsce dla osób z niepełnosprawnością

Miejsc parkingowych ogólnodostępnych, jest w okolicy Marszałkowskiej 8 niewiele, ale są - na ul. Polnej, Szucha, wokół Placu Unii. Przed wejściem do teatru, na Marszałkowskiej znajdują się dwa miejsca dla osób z niepełnosprawnościami;

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Uwagi:

Wejście główne przez drzwi wahadłowo otwierające się i na zewnątrz i do wewnątrz; na stałe otwarte jest jedno skrzydło, o szerokości 74cm, przez które mieszczą się jedynie wąskie wózki; dla wózka elektrycznego potrzeba otwarcia drugiego skrzydła, po ustaleniu z liderem dostępności, zostaną przez portiera otwarte. Przed wejściem głównym jest mały stopień, o wysokości 8 cm.

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, z poziomu terenu,

Szerokość drzwi wejściowych: mniej niż 85 cm, ale istnieje możliwość otwarcia dodatkowego skrzydła

Wysokość progu przy drzwiach: wyższy niż 5 cm

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót Rezerwacja

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji