Jedz dla zdrowia i długowieczności


Organizator:
Urząd Dzielnicy Żoliborz
Miejsce:
Miejsce Aktywności Lokalnej 01-641 Warszawa, Żoliborz, ul. Marii Kazimiery 20
Kategoria:
  • Zdrowie
Wiek:
Osoby 55+
Data:
26.09.2019
Czas:
16:00 - 20:00
Czas trwania:
4 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
brak
Dostępność:
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Spotkanie dedykowane seniorom, którzy chcą żyć długo, zdrowo i w obfitości oraz ich domowym opiekunom, którzy chcą dla swoich bliskich, jak najlepiej. Dowiemy się o mentalnych aspektach starzenia się oraz o idei 100-letniego życia, w której profilaktyka zdrowia i długowieczności pełni istotną rolę. Bardzo ważnym elementem spotkania będzie wskazanie typowych dolegliwości wieku starczego, włącznie z anoreksją, Poznamy najważniejsze elementy diety dla seniora - w różnych etapach jego życia. Spotkanie będzie poparte przykładami z praktyki gabinetowej. Na końcu będzie można zadawać pytania, a także uzyskać zaproszenie na bezpłatną konsultację. Spotkanie prowadzi terapeutka otyłości, psychodietetyczka, edukatorka żywieniowa - Monika Kurdej (www.zasmakujwzyciu.pl) Po spotkaniu zapraszamy na koktajl wiralny z maślanki i owoców.

Dojazd

Najbliższe stacje metra linii M1 Marymont 17, 27 – przystanek Metro Marymont, następnie przy SGSP w dół ulicą Potocką 75 – pętla, róg ul. Mickiewicza i Potockiej

Informacje o budynku

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, z poziomu terenu,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji