DOJRZALI WSPANIALI zapraszają na wspólne oglądanie wystawy "NIGDY WIĘCEJ. SZTUKA PRZECIW WOJNIE I FASZYZMOWI W XX I XXI WIEKU" z filozofem Adrianem Krupą – Warszawskie Dni Seniora

otwórz menu zamknij menu

DOJRZALI WSPANIALI zapraszają na wspólne oglądanie wystawy "NIGDY WIĘCEJ. SZTUKA PRZECIW WOJNIE I FASZYZMOWI W XX I XXI WIEKU" z filozofem Adrianem Krupą


Organizator:
MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ w WARSZAWIE
Miejsce:
Muzeum nad Wisłą 00-390 Warszawa, Śródmieście, ul. WYBRZEŻE KOŚCIUSZKOWSKIE 22
Kategoria:
  • Muzeum / galeria
Wiek:
Wszyscy
Data:
26.09.2019
Czas:
16:00 - 18:00
Czas trwania:
2 godz.
Odpłatność:
zniżka
Zapisy:
brak
Dostępność:
  • Pętla indukcyjna
  • Polskie napisy
  • Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
  • Dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową z asystentem
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Spotkania w ramach cyklu ?Dojrzali Wspaniali zapraszają na wspólne oglądanie wystaw" odbywają się w każdy czwartek między 16:00 a 18.00. Niezależnie od wieku, każdemu jest bliska potrzeba stwarzania sobie okazji do doznań i wyrażania siebie, dlatego podczas spotkań mogą Państwo nie tylko posłuchać opowieści o pracach, ale też swobodnie wypowiedzieć się na temat oglądanej sztuki i towarzyszących temu emocji. Po wystawie oprowadza opiekunka publiczności i przewodniczka Jolanta Woch oraz zaproszeni przez nią goście: kuratorzy wystaw, artyści, krytycy sztuki i kulturoznawcy. 26. września gościem spotkania będzie Adrian Krupa, filozof, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, studiował filozofię na KU Leuven w Belgii, w Muzeum współprowadzi oprowadzania filozoficzne. Po obejrzeniu wystawy, przy kawie i ciastkach możemy podyskutować na tematy poruszane w oglądanych pracach. Nie obowiązują zapisy. Spotkania mają formułę otwartą, dołączyć można w każdej chwili. Udział w cenie biletu (2-5 zł).

Dojazd

metro: stacja CENTRUM NAUKI KOPERNIK (około 100 metrów) autobusy: 102, 162 - trasa przez Most Świętokrzyski (około 100 metrów wzdłuż Centrum Nauki Kopernik) 105, 118 - przystanek na Dobrej, przy Bibliotece Uniwersyteckiej (około 100 metrów w dół ulicą Lipową) 185 - przystanek na Wisłostradzie, pod Centrum Nauki Kopernik (około 100 metrów, winda wzdłuż Centrum Nauki Kopernik) Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking płatny. Miejsce dla osób z niepełnosprawnością

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, z poziomu terenu,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji