Kreatywnie Czytamy - spotkanie literackie


Organizator:
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej
Miejsce:
01-002 Warszawa, Wola, ul. Nowolipie 25B
Kategoria:
  • Spotkanie
Wiek:
Wszyscy
Data:
21.09.2019
Czas:
11:30 - 13:30
Czas trwania:
2 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
brak
Dostępność:
  • Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Zapraszamy do Klubokawiarni CAM Nowolipie na cykl spotkań o literaturze. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie postaci Frankensteina. Książka "Frankenstein" Mary Shelley ta wzruszająca opowieść o potrzebie akceptacji, przyjaźni i miłości. Przez lata została tak wypaczona przez różne ekranizacje filmowe, że dla większości Frankenstein to monstrum, którego głównym celem jest krzywdzenie ludzi. Celem tego spotkania jest powrót do oryginału, przy oczywistym założeniu, że nie każdy Uczestnik go przeczyta. W trakcie spotkania przewidziany jest konkurs z nagrodami! Spotkanie to otwiera wolontariacki projekt Kreatywnie czytamy w CAM "Nowolipie" realizowany przez Kreatywnie Kulturalnych. Celem projektu jest promowanie miłości do czytania książek, zwiększenie obecności kultury w życiu społecznym oraz integracja międzypokoleniowa. Zapraszamy w każdą przedostatnią sobotę miesiąca na Kreatywnie czytamy! Każde spotkanie poświęcone będzie innej tematyce.

Dojazd

Najbliższy przystanek: KINO FEMINA (około 400 metrów), WOLA RATUSZ (około 500 metrów). Dojazd do przystanku: KINO FEMINA liniami: 10, 13, 17, 20, 23, 26, 33, 41, 190, 520, 527 Linie autobusowe obsługiwane są wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe. Linie tramwajowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking częściowo płatny. Miejsce dla osób z niepełnosprawnością

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji