Trening pamięci


Organizator:
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów
Miejsce:
04-404 Warszawa, Rembertów, ul. Plutonowych 10
Kategoria:
  • Warsztaty
Wiek:
Data:
26.09.2018
Czas:
11:00 - 13:00
Czas trwania:
2 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
brak

Opis wydarzenia

Zapraszamy na warsztat pt.: "Co to jest gimnastyka umysłu i w jaki sposób mogę ćwiczyć swoją pamięć i koncentrację?" W czasie warsztatu: - Porozmawiamy o tym czym jest trening umysłu oraz jak usprawnić i wzmocnić swoją pamięć; - Spróbujemy wspólnie poszukać ciekawych pomysłów na ćwiczenie koncentracji i uwagi; - W miłej atmosferze rozwiążemy łamigłówki, rebusy oraz poćwiczymy inne techniki pomocne w dbaniu o zdrowy umysł! Spotkanie poprowadzi Edyta Biaduń - Korulczyk, psycholog Warsztat odbędzie się w salonie Domu Dziennego Pobytu w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów (sala na parterze). Celem warsztatu jest poznanie różnorodnych ćwiczeń koncentracji uwagi, metod i technik usprawniających działanie pamięci, a także zasad zapamiętywania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Dojazd

Najbliższy przystanek: Buławy (na żądanie) linie: 153 i 196. Dojście do budynku Ośrodka Pomocy Społecznej pieszo (ok. 360 m.)

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking bezpłatny.

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, pochylnią, podnośnikiem schodowym,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji