Bądź aktywny jako Senior!


Organizator:
Mrs.Sporty Warszawa Bemowo
Miejsce:
01-460 Warszawa, Bemowo, ul. Górczewska 224
Kategoria:
  • Edukacja
  • Rozrywka
  • Sport
  • Zdrowie
Wiek:
Wszyscy
Data:
26.09.2018
Czas:
08:00 - 20:00
Czas trwania:
12 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
obligatoryjne
Dostępność:
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Klub sportowy tylko dla kobiet Mrs.Sporty Warszawa - Bemowo serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnego treningu, Wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych na bezpiecznych maszynach angażujących całe ciało i wzmacniających kręgosłup. Ponadto zapewniamy badanie składu ciała na profesjonalnej wadze TANITA i pomiar ciśnienia krwi stacjonarnym aparatem OMRON. Codziennie udowadniamy, że ćwiczyć można w każdym wieku, a bezpieczny trening zapewnia sprawność ruchową na długie lata. Nasza najstarsza klubowiczka ma 84 lata. Posiadamy certyfikat SENIOR OK. Bezpłatne treningi z analizą składu ciała, w godzinach 8.00-12.00 oraz 16.00-20.00. Konieczność zarezerwowania godziny treningu, telefonicznie, mailowo bądź w siedzibie klubu. W tych dniach przewidujemy specjalną ofertę promocyjną dla Seniorek, które zdecydują się dołączyć do naszego klubu. Oferta skierowana tylko do kobiet.

Dojazd

Nabliższy przystanek pętla tramwajowa i autobusowa Os.Górczewska 100 metrów w lini prostej. W pobliżu Supermarketu TESCO.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking bezpłatny.

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, z poziomu terenu,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: brak toalety dla osób z niepełnosprawnością.Powrót Rezerwacja

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji