Warsztaty kuchni tajskiej dla seniorów – Warszawskie Dni Seniora

otwórz menu zamknij menu

Warsztaty kuchni tajskiej dla seniorów


Organizator:
Fundacja CookUp
Miejsce:
02-634 Warszawa, Mokotów, ul. Racławicka 99
Kategoria:
  • Warsztaty
Wiek:
Osoby 60+
Data:
26.09.2018
Czas:
14:00 - 16:00
Czas trwania:
2 godz.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
obligatoryjne
Dostępność:
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Organizacja warsztatów kuchni tajskiej dla seniorów. W temat kultury i kuchni tajskiej wprowadzi Państwa Maciej Bartkowiak doświadczony szef kuchni, miłośnikom kuchni tajskiej znany z restauracji Why Thai w Warszawie i w Poznaniu. Zajęcia odbędą się w dwóch turach. Pierwsza grupa rozpocznie warsztat o godzinie 11:00. Spotkanie potrwa maksymalnie dwie godziny. Warsztat dla kolejnej grupy rozpocznie się o godzinie 14:00. Całość spotkania zakończy się o godzinie 16:00. Zapoznają się Państwo się z produktami azjatyckimi (ich dostępnością w polskich sklepach) i ich polskimi zamiennikami, sprzętami i technikami używanymi w kuchni tajskiej, jak również poziom ostrości dań tajskich. Na spotkaniu odbędzie się również degustacja ziół, produktów i przypraw wykorzystywanych w kuchni tajskiej. Podczas warsztatu kulinarnego przygotujecie Państwo danie główne oraz deser i skonsumujecie je wspólnie na zakończenie spotkania. Każdy uczestnik będzie mógł zabrać do domu przepisy.

Dojazd

Najbliższy przystanek: WOŁOSKA (około 500 metrów), MIŁOBĘDZKA (około 450 metrów) Dojazd do przystanku WOŁOSKA liniami: 16,17, 117, 136, 138, 141, 172 Dojazd do przystanku MIŁOBĘDZKA liniami: 136, 141, 172 Dojazd metrem do stacji RACŁAWICKA, a następnie autobusem 141 do stacji WOŁOSKA.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: Parking płatny. Miejsce dla osób z niepełnosprawnością

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Uwagi: Od wjazdu na teren kompleksu Fortu Mokotów od ulicy Racławickiej 99 należy się kierować się alejką cały czas prosto aż do żółtego szlabanu. Wejście do Studia CookUp znajduje się po prawej stronie od żółtego szlabanu przy dyżurce ochrony terenu Fortu Mokotów.

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne, przy pomocy pracownika obiektu, z poziomu terenu,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: brak progu

Toalety: dostęp utrudniony.Powrót Rezerwacja

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji